Α΄ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΙΟΥΝΙΟΥ 2006-2007

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 18/06/07

 

ΩΡΕΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΑ

ΚΩΔ.

ΕΞΑΜ.

ΕΙΣΗΓΗΤΗΣ

ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ

ΑΙΘΟΥΣΕΣ

ΕΞΕΤΑΣΗ

    ΕΠΟΠΤΕΣ

08-10

 

 

 

 

 

 

 

ΣΙΑΦΑΚΑΣ

10-12

ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ

 304

Γ

ΣΙΔΕΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΙΑΦΑΚΑΣ-ΛΥΤΡΑ-ΚΟΝΤΗΣ

Α5

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

12-14

ΓΕΝΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ

203

Β

ΣΙΑΦΑΚΑΣ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΙΔΕΡΗ-ΚΟΝΤΗΣ-ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Α3

Α4

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

14-16

ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ

403

Δ

ΣΙΔΕΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΙΑΦΑΚΑΣ-ΡΕΤΣΑΣ-ΚΟΝΤΗΣ-ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Α3

Α4

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

ΣΙΑΦΑΚΑΣ

16-18

ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ

 603     

ΣΤ

ΚΑΡΑΝΑΣΟΣ

ΣΙΔΕΡΗΣ-ΔΑΣΑΡΓΥΡΗ-ΡΕΤΣΑΣ-ΜΑΝΙΤΑΡΗΣ-ΣΙΑΦΑΚΑΣ-ΚΟΝΤΗΣ

Α5

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

18-20

ΑΓΓΛΙΚΑ ΙΙ

307

Γ

ΔΑΣΑΡΓΥΡΗ

ΚΑΡΑΝΑΣΟΣ

Α1

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

 

ΤΡΙΤΗ  19/06/07

 

ΩΡΕΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΑ

ΚΩΔ.

ΕΞΑΜ

ΕΙΣΗΓΗΤΗΣ

ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ

ΑΙΘΟΥΣΕΣ

ΕΞΕΤΑΣΗ

ΕΠΟΠΤΕΣ

08-10

 

 

 

 

 

 

 

ΓΙΑΛΙΤΑΚΗ

10-12

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΣΥΝΕΔΡΙΩΝ ΕΠΙΧ/ΚΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ

506Β

506Γ

Ε

ΑΡΠΑΤΖΟΓΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΙΑΦΑΚΑΣ-ΓΚΟΥΒΗΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΚΟΥΛΟΥ

Α3

Α4

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

12-14

ΜΑΚΡΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ

202

Β

ΓΙΑΛΙΤΑΚΗ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΙΑΦΑΚΑΣ-ΑΡΠΑΤΖΟΓΛΟΥ-ΓΚΟΥΒΗΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΚΟΝΤΗΣ-ΚΛΗΜΑΣΔΑ- ΜΠΑΖΑΝΗ

Α5

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

14-16

ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΟ

601

ΣΤ

ΓΙΑΛΙΤΑΚΗ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΙΑΦΑΚΑΣ-ΓΚΟΥΒΗΣ-ΑΡΠΑΤΖΟΓΛΟΥ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΚΟΝΤΗΣ-ΚΛΗΜΑΣΔΑ- ΜΠΑΖΑΝΗ

Α5

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

ΓΙΑΛΙΤΑΚΗ

 

 

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΑΡΗΣ

16-18

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

103

Α

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ

ΧΑΡΔΑΛΟΥΠΑ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΑΡΗΣ-ΓΚΟΥΒΗΣ-ΑΡΠΑΤΖΟΓΛΟΥ-ΣΙΑΦΑΚΑΣ

Α3

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

18-20

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟΥ

404

Δ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΧΑΡΔΑΛΟΥΠΑ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΑΡΗΣ-ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ-ΛΥΤΡΑ

Α5

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 20/06/07

 

ΩΡΕΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΑ

ΚΩΔ.

ΕΞΑΜ

ΕΙΣΗΓΗΤΗΣ

ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ

ΑΙΘΟΥΣΕΣ

ΕΞΕΤΑΣΗ

ΕΠΟΠΤΕΣ

08-10

ΕΙΣΑΓΩΓΗ Η/Υ

105

Α

ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ

ΣΙΑΦΑΚΑΣ-ΛΥΤΡΑ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΚΟΥΛΟΥ

Α5

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

10-12

ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ

306

Γ

ΓΙΑΛΙΤΑΚΗ

ΣΙΑΦΑΚΑΣ-ΤΣΑΜΟΣ-ΒΛΑΜΗ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΚΟΥΛΟΥ

Α5

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

12-14

ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΟΙ ΝΑΥΛΟΙ

501

Ε

ΤΣΑΜΟΣ

ΣΙΑΦΑΚΑΣ-ΒΛΑΜΗ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

Α3

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

14-16

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟ

101

Α

ΤΣΑΜΟΣ

ΣΙΑΦΑΚΑΣ-ΒΛΑΜΗ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

Α4

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

 

 

ΡΕΝΤΙΦΗΣ

16-18

ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ

303

Γ

ΒΛΑΜΗ

ΤΣΑΜΟΣ-ΝΙΤΤΗΣ-ΡΕΝΤΙΦΗΣ- ΟΙΚΟΝΟΥΜΟΥ ΧΡΥΣΑ

Α3

Α4

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

18-20

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ

204

Β   

ΝΙΤΤΗΣ

ΜΑΝΙΤΑΡΗΣ-ΡΕΝΤΙΦΗΣ-ΟΙΚΟΝΟΥΜΟΥ ΧΡΥΣΑ

Α5

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

 

ΠΕΜΠΤΗ 21/06/07

 

ΩΡΕΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΑ

ΚΩΔ

ΕΞΑΜ

ΕΙΣΗΓΗΤΗΣ

ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ

ΑΙΘΟΥΣΕΣ

ΕΞΕΤΑΣΗ

ΕΠΟΠΤΕΣ

08-10

 

 

 

 

 

 

 

ΗΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ

10-12

ΤΗΡΗΣΗ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΩΝ ΠΕΛΑΤΩΝ

402

Δ

ΣΙΑΦΑΚΑΣ

ΛΥΤΡΑ- ΗΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ-ΣΕΡΓΟΥΝΙΩΤΗ

Α5

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

12-14

ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ  ΚΡΑΤΗΣΕΩΝ

602

ΣΤ

ΗΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ

ΣΙΑΦΑΚΑΣ-ΑΛΕΞΙΟΥ-ΣΕΡΓΟΥΝΙΩΤΗ

Α3

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

14-16

ΙΤΑΛΙΚΑ Ι

ΙΤΑΛΙΚΑΙΙΙ

208Γ

408Γ

Β

Δ

ΔΑΝΕΖΗΣ

ΣΙΑΦΑΚΑΣ-ΑΛΕΞΙΟΥ -ΣΕΡΓΟΥΝΙΩΤΗ

Α3

Α4

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

ΗΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ

16-18

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ

504

Ε

ΗΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ-ΔΑΝΕΖΗΣ-ΜΠΟΥΜΠΟΥΧΕΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΑΛΕΞΙΟΥ

Α5

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

18-20

ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ

301

Γ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΛΕΞΙΟΥ-ΔΑΝΕΖΗΣ-ΜΠΟΥΜΠΟΥΧΕΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΗΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ

Α3

Α4

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  22/06/07

 

 ΩΡΕΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΑ

ΚΩΔ.

ΕΞΑΜ.

ΕΙΣΗΓΗΤΗΣ

ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ

ΑΙΘΟΥΣΕΣ

ΕΞΕΤΑΣΗ

ΕΠΟΠΤΕΣ

08-10

ΓΑΛΙΚΑ ΙΙΙ

408Β

Δ

ΜΠΟΥΜΠΟΥΧΕΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΑΝΕΖΗΣ-ΗΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ

Α5

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

ΗΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ

10-12

ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ  ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ/ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ

605Α

605Β

ΣΤ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΑΝΕΖΗΣ-ΜΠΟΥΜΠΟΥΧΕΡΟΠΟΥΛΟΥ- ΑΛΕΞΙΟΥ

Α3

Α4

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

12-14

ΙΤΑΛΙΚΑ ΙΙ/ΙΤΑΛΙΚΗ ΟΡΟΛΟΓΙΑ

308Γ

704Γ

Γ-Ζ

ΔΑΝΕΖΗΣ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΜΠΟΥΜΠΟΥΧ.-ΗΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ-ΑΛΕΞΙΟΥ

Α3

Α4

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

14-16

ΓΑΛΛΙΚΑ ΙΙ

ΓΑΛΛΙΚΗ ΟΡΟΛΟΓΙΑ

308Β

704Α

Γ-Ζ

ΜΠΟΥΜΠΟΥΧΕΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΑΝΕΖΗΣ-ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΗΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ-ΑΛΕΞΙΟΥ

Α3

Α4

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

ΑΛΕΞΙΟΥ

16-18

ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

401

Δ   

ΗΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ

ΠΑΛΟΥΚΗ-ΑΛΕΞΙΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΥΣΑ-ΧΑΡΔΑΛΟΥΠΑ

Α5

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

18-20

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                   

ΔΕΥΤΕΡΑ 25/06/07

 

ΩΡΕΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΑ

ΚΩΔ.

ΕΞΑΜ

ΕΙΣΗΓΗΤΗΣ

ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ

ΑΙΘΟΥΣΕΣ

ΕΞΕΤΑΣΗ

ΕΠΟΠΤΕΣ

08-10

 

 

 

 

 

 

 

 ΣΙΑΦΑΚΑΣ

10-12

ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΟΔΗΓΟΙ

405

Δ

ΚΟΝΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΙΑΦΑΚΑΣ-ΣΙΔΕΡΗΣ

Α5

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

12-14

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΙΙΙ

408Α

Δ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΙΑΦΑΚΑΣ-ΚΟΝΤΗΣ-ΣΙΔΕΡΗΣ

Α3

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

14-16

ΨΥΧΑΓΩΓΙΑ ΑΘΛΗΣΗ

703Β

Ζ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΙΑΦΑΚΑΣ-ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΙΔΕΡΗΣ

Α4

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

 

ΣΙΑΦΑΚΑΣ

 

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

16-18

ΣΥΝΘΕΣΗ

701

Ζ

ΚΟΝΤΗΣ

ΣΙΑΦΑΚΑΣ-ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ-ΡΕΤΣΑΣ-ΣΙΔΕΡΗΣ

Α5

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

18-20

ΕΠΙΒΑΤΗΓΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑ

ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗ

406Α 406Β

Δ

ΚΟΝΤΗΣ

 

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΡΕΤΣΑΣ-ΔΑΣΑΡΓΥΡΗ

Α3

Α4

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

 

ΤΡΙΤΗ 26/06/07

 

ΩΡΕΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΑ

ΚΩΔ.

ΕΞΑΜ

ΕΙΣΗΓΗΤΗΣ

ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ

ΑΙΘΟΥΣΕΣ

ΕΞΕΤΑΣΗ

ΕΠΟΠΤΕΣ

08-10

ΑΓΓΛΙΚΑ Ι

207

Β

ΚΟΥΛΟΥ

ΚΟΝΤΗΣ-ΗΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ-ΑΡΠΑΤΖΟΓΛΟΥ-ΓΚΟΥΒΗΣ-ΣΙΑΦΑΚΑΣ

Α3

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

ΗΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ

10-12

ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ

604

ΣΤ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΟΝΤΗΣ-ΗΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ-ΑΡΠΑΤΖΟΓΛΟΥ-ΓΚΟΥΒΗΣ-ΣΙΑΦΑΚΑΣ-ΚΛΗΜΑΣΔΑ- ΜΠΑΖΑΝΗ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-

Α5

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

12-14

ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ-ΠΡΟΜΗΘΕΙΕΣ

206A

Β

ΚΛΗΜΑΣΔΑ

ΗΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ-ΑΡΠΑΤΖΟΓΛΟΥ-ΓΚΟΥΒΗΣ-ΣΙΑΦΑΚΑΣ-ΜΠΑΖΑΝΗ-ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

Α5

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

14-16

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΙΙ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΟΡΟΛΟΓΙΑ

308A

705Β

Γ-Ζ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΗΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ-ΑΡΠΑΤΖΟΓΛΟΥ-ΓΚΟΥΒΗΣ-ΚΛΗΜΑΣΔΑ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΜΠΑΖΑΝΗ

Α3

Α4

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

16-18

 

 

 

 

 

 

 

18-20

 

 

 

 

 

 

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 27/06/07

 

ΩΡΕΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΑ

ΚΩΔ.

ΕΞΑΜ

ΕΙΣΗΓΗΤΗΣ

ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ

ΑΙΘΟΥΣΕΣ

ΕΞΕΤΑΣΗ

ΕΠΟΠΤΕΣ

08-10

ΑΓΓΛΙΚΑΙΙΙ

408

Δ

ΚΟΥΛΟΥ

ΛΥΤΡΑ-ΣΙΑΦΑΚΑΣ-ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ

Α5

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

10-12

ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ

ΕΡΕΥΝΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΑΓΟΡΑΣ

606Β

 

606Α

ΣΤ    

ΚΙΜΕΡΗΣ

 

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΗΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ-ΣΙΑΦΑΚΑΣ-ΚΟΥΛΟΥ

 

ΤΣΑΜΟΣ-ΒΛΑΜΗ

Α3

 

Α4

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

12-14

ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ

206Β

Β

ΒΛΑΧΟΥ

ΗΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ-ΣΙΑΦΑΚΑΣ-ΚΙΜΕΡΗΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ -ΤΣΑΜΟΣ-ΒΛΑΜΗ

Α5

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

14-16

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΚΟ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

505

Ε

ΚΙΜΕΡΗΣ

ΗΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ-ΣΙΑΦΑΚΑΣ-ΒΛΑΧΟΥ -ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΤΣΑΜΟΣ-ΒΛΑΜΗ

Α5

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

ΗΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ

16-18

ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΑΝΑΨΥΧΗΣ

703A

Ζ   

ΒΛΑΧΟΥ

ΧΑΡΔΑΛΟΥΠΑ-ΚΙΜΕΡΗΣ -ΤΣΑΜΟΣ-ΒΛΑΜΗ-ΡΕΝΤΙΦΗΣ

Α3

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

18-20

ΜΠΑΡ-ΠΟΤΑ-ΟΙΝΟΛΟΓΙΑ

305

Γ

ΧΑΡΔΑΛΟΥΠΑ

ΗΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΡΕΝΤΙΦΗΣ

Α5

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

 

ΠΕΜΠΤΗ 28/06/07

                                                                                

ΩΡΕΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΑ

ΚΩΔ.

ΕΞΑΜ

ΕΙΣΗΓΗΤΗΣ

ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ

ΑΙΘΟΥΣΕΣ

ΕΞΕΤΑΣΗ

ΕΠΟΠΤΕΣ

8-10

ΜΙΚΡΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ

102

Α

ΑΛΕΞΙΟΥ

ΣΙΑΦΑΚΑΣ-ΣΕΡΓΟΥΝΙΩΤΗ

Α5

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

ΑΛΕΞΙΟΥ

10-12

ΑΓΓΛΙΚΗ ΟΡΟΛΟΓΙΑ

704

Ζ

ΣΕΡΓΟΥΝΙΩΤΗ

ΣΙΑΦΑΚΑΣ--ΓΙΑΛΙΤΑΚΗ

Α5

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

12-14

ΚΟΣΤΟΛΟΓΗΓΗΣΗ-ΕΛΕΓΧΟΣ

503

Ε

ΛΥΤΡΑ

ΣΙΑΦΑΚΑΣ-ΣΕΡΓΟΥΝΙΩΤΗ-ΗΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ-ΑΛΕΞΙΟΥ-ΓΙΑΛΙΤΑΚΗ

Α5

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

14-16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΗΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ

16-18

ΔΙΟΙΚΗΣΗ

201

Β

ΑΛΕΞΙΟΥ

ΜΑΝΙΤΑΡΗΣ-ΗΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ-ΔΑΝΕΖΗΣ-ΜΠΟΥΜΠΟΥΧΕΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΝΙΤΤΗΣ-ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ

Α5

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

18-20

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ

104

Α

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΧΑΡΔΑΛΟΥΠΑ-ΗΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ-ΝΙΤΤΗΣ-ΑΛΕΞΙΟΥ-ΔΑΝΕΖΗΣ-ΜΠΟΥΜΠΟΥΧΕΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ

Α5

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  29/06/07

 

ΩΡΕΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΑ

ΚΩΔ.

ΕΞΑΜ.

ΕΙΣΗΓΗΤΗΣ

ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ

ΑΙΘΟΥΣΕΣ

ΕΞΕΤΑΣΗ

ΕΠΟΠΤΕΣ

08-10

 
 
 
 
 
 

 

 

 

ΑΛΕΞΙΟΥ

10-12

 

 

 

 

 

 

 

12-14

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΩΝ

302

Γ

ΛΥΤΡΑ

ΑΛΕΞΙΟΥ-ΔΑΝΕΖΗΣ-ΜΠΟΥΜΠΟΥΧΕΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ

Α5

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

14-16

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΝΘΡΩΠΙΝΩΝ ΠΟΡΩΝ

502

Ε

ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ

ΑΛΕΞΙΟΥ-ΛΥΤΡΑ-ΗΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ-ΔΑΝΕΖΗΣ-ΜΠΟΥΜΠΟΥΧΕΡΟΠΟΥΛΟΥ

Α3

Α4

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

 

 

 

ΗΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ

16-18

ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ

205

Β

ΟΙΚΟΝΟΥΜΟΥ ΧΡΥΣΑ

ΑΛΕΞΙΟΥΣΤΑΥΡΑΚΗΣ-ΜΑΝΙΤΑΡΗΣ-ΗΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ-ΔΑΝΕΖΗΣ-ΜΠΟΥΜΠΟΥΧΕΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΡΑΝΑΣΟΣ

Α5

«ΓΡΑΠΤΩΣ»

18-20

ΥΓΙΕΙΝΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ

106Α

106Β

Α

ΠΑΛΟΥΚΗ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΥΣΑ

ΗΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ-ΜΑΝΙΤΑΡΗΣ-ΚΑΡΑΝΑΣΟΣ

Α3

Α4

«ΓΡΑΠΤΩΣ»